WYBRANIEC DESIGN - KIM JESTEM?

SKUTECZNOŚĆ

Każda strona internetowa ma swój określony cel, do którego powinny zostać dobrane odpowiednie narzędzia i funkcjonalności.  Ważna jest też estetyka, przejrzystość informacji oraz optymalizacja.

Nie pracuję na gotowych motywach. Możesz zdecydować samemu o każdym elemencie lub zdać się na moje doświadczenie, wtedy zaproponuję najkorzystniejsze w Twoim przypadku opcje z szerokiego wachlarza możliwości. 

grafika tanio wybraniecdesign.pl

ATRAKCYJNA CENA

Czy strony mogą być tanie i dobre? Tak. Skorzystaj z okazji i zaoszczędź część swojego budżetu. Aktualnie pracuję nad poszerzeniem swojego portfolio, dlatego oferuję bardzo atrakcyjne ceny, które wzrosną w przyszłym roku. 

Nie obawiaj się złej jakości, moje projekty są w 100% funkcjonalne, a zmiany wprowadzane do skutku i całkowitego zadowolenia klienta. Przed podpisaniem umowy oferuję prezentację darmowego projektu próbnego.

OBSŁUGA KLIENTA

Profesjonalna i kompleksowa. Zajmę się Twoją stroną już od etapu zakupu domeny, możliwe jest również stałe wsparcie techniczne w dalszych latach. Niczym nie musisz się martwić. Na bieżąco informuję o postępach prac oraz odpowiadam na wszystkie pytania.

Aby zaoszczędzić Twój czas, oprócz wykonania strony www oferuję też inne usługi – m. in. projekty graficzne, założenie firmowej poczty e-mail, współpracę z copywriterami.

Nazywam się Karolina Wybraniec. 2021 rok był dla mnie pełen zmian – po latach pracy w turystyce przyszedł czas na przebranżowienie się – rozpoczęłam własną działalność – Wybraniec Design. 

Tworzę i administruję strony internetowe WordPress. Do każdego projektu i klienta podchodzę indywidualnie, nie używam gotowych szablonów. Przykładam dużą wagę do etapu planowania strony i treści. W swojej pracy lubię obserwować powstawanie nowych marek, dużą radość sprawia mi bycie świadkiem tego procesu, dlatego w pełni angażuję się w każdy projekt. Stawiam na profesjonalną obsługę klienta w miłej atmosferze, wyjaśniam prosto wszystkie kwestie techniczne, zapewniam szkolenia z obługi CMS WordPress.

Lubię nowe wyzwania i zadania, przy których się nie nudzę.

Szukasz swojego miejsca w sieci? Nie chcesz już polegać tylko na social mediach? Potrzebujesz w przejrzysty i atrakcyjny sposób przedstawić swoją ofertę? Cenisz sobie dobry i stały kontakt z wykonawcą?

Napisz wiadomość, doradzę na każdym kroku planowania strony.